بازگشت

باور کن که سخت است حس نداشتنت.امروز۲۱روز از رفتنت می گذرد و من هنوز منتظرم

باور نمی کنم که آدمی اینقدر خار و پوچ باشد که در یک لحظه یک عمر زندگیش را رها کند .من تو را دیدم اما باور نمی کنم کسی که اینقدر دوستش داشتم این جسم آرام باشد تویی که سرشار از عشق و مهربانی و شور بودی ، تویی که شیرین زبانیت همیشه موجب دل گرمی من بود چگونه بر زبان جاری کنم که تو دیگر نیستی؟

چرا اینقدر زود مرا از گرمی آغوشت محروم کردی؟ می گویند صبر کن اما چگونه؟چگونه این درد بزرگ رو تحمل کنم؟باور نمی کنم که اینگونه تو را در خاک کردند و تنهایت گذاشتند باور نمی کنم که دیگر لبخندهایت را نمیبینم صدایت را نمی شنوم و دیگر تویی وجود ندارد.حالا که رفتی بگو مرهم این درد چیست بگو که جواب گریه های مادر و مادربزرگم راچگونه بدهم.تو تنها مردی بودی که تا بکنون دیده بودم که اینچنین بی ریا به همگان محبت می ورزیدی.باور نمی کنم که دارم از نبودن تو می نویسم.ای کاش لااقل چند روز بیشتر می ماندی تا می دیدمت آخر خدایا ما 3 هفته منتظریم تا بیاید .دایی گلم من چند وقته صدایت رو از پشت تلفن نشنیدم چرا؟

دلم برات یه ذره شده ای کاش به خوابم بیای و مثل همیشه منو تو بغلت بگیری و ببوسی

هر چه صدایت می کنم از تو صدایی نمی آید پس نمی خوای جواب چشمان خیس مرا بدهی نمیدونم چرا اشکم خشک نمی شود چشمانم از دریا بزرگتر است و از باران بی ریاتر هر لحظه می بارد و تو را می خواند .هر لحظه داغم افزون تر می شود و دلم بیشتر تو را طلب می کند.دایی عزیزم به اندازه تمام مهربونیات دوستت دارم.

سلام به شما دوستان عزیز

مدتی است که آپ نکردم و دلیلش هم درگذشت ناگهانی دایی عزیزم و بهتره بگم بهترین داییم که خیلی در روحیه ام تاثیر منفی گذاشت هیچ گاه تصور شنیدن چنین خبری رو نداشتم دایی بزرگ و مهربونم. حتی حالا هم رمقی برای نوشتن ندارم.

باید همین جا از همه برای نظراتشون تشکر کنم

از نگار،مهرناز،شنتیا برای نظرات متشکرم

افسانه جون از تو هم برای ابراز همدردی ات و تلفن هات ممنون می دونم که تو خیلی خوب میدونی ما چه کسی رو از دست دادیم

از دختر خاله عزیزم یگانه هم ممنون برای نظرش.یگانه جون من هم به تو و نگین این مصیبت بزرگ رو تسلیت می گم و امیدوارم بتونیم با کمک هم کمی از دردمون رو آروم کنیم یگانه جان از لحاظ جسمی خوبم ولی از لحاظ روحی خودت میدونی و دیدی که خورد شدم تو درد من رو می فهمی امیدوارم حال هر دومون بهتر بشه

خوب دیگه باید برم دوستان عزیز این آپ فقط برای این بود که بگم چرا یه مدت نبودم احتمالا فعلا آپ نمی کنم تا یه مقدار حالم بهتر بشه بعد از اون دوباره میام و آپ می کنم.یه موقع آدرس وبلاگم رو فراموش نکنید.منتظر نظرات قشنگتون هستم.

dokhm.jpg

به قول یکی از دوستان

بای تا های

فعلا خداحافظ

 

/ 5 نظر / 17 بازدید
Negar

سلام عزيزم. از صميم قلب تسليت می گم و اميدوارم غم اخرت باشه مطمئن باش هيچوقت وبلاگت فراموش نمی شه بای

مريم

سلام رها گلم خيلی متاسفم و بهت تسليت می گم.اميدوارم خيلی زود حالت خوب شه

سمانه.ک

سلام رها جون وای خيلی ناراحت شدم وقتی فهمیدم تسليت می گم من شماره ات رو گم کردم برام در میلت بگو دوست دارم باهات تماس بگیرم

متین

من هم تسسليت ميگم. ديگه چی ميشه گفت؟ مردهای بيشماری هستن که بی ريا محبت می ورزن. موفق باشی دوست من

بهار

سلام خیلی جالبه به منم سر بزن من هر دو تا وبلاگ رو اپ کردم www.artstars.persianblog.ir www.britney-s.blogfa.,com